Przyjęcia okolicznościowe

Chrzciny

Chrzciny to najczęściej jedno z pierwszych większych spotkań malucha w gronie najbliższych osób. My, jako organizatorzy Państwa przyjęcia pragniemy, aby wszystko przebiegło pomyślnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dlatego zachęcamy do spotkania, tak, byśmy mogli wsłuchać się w Państwa marzenia i wspólnie stworzyć wyjątkowe chrzciny.

Komunie

Ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny jest przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Warto uczcić ten dzień w akompaniamencie pysznych dań oraz doskonałej atmosfery, którą tworzymy my – Szlachecki Dwór. Nasza restauracja to doskonały wybór! Gwarantujemy ciekawą lokalizację oraz atrakcyjny obiekt. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania!

Jubileusze

Urodziny, rocznica ślubu czy inny jubileusz warto świętować w miejscu, które posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć. Oferujemy doskonałe menu, które zaskoczy gości, a także profesjonalną obsługę oraz przyjazną atmosferę od rozpoczęcia imprezy, aż do jej zakończenia. Nasi Goście chętnie do nas wracają, by czcić ważne dla siebie wydarzenia razem ze Szlacheckim Dworem.

Masz jakieś pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt z nami

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.